Aktuality

V pátek 25.června do naší školky zavítalo DIVADÉLKO ROLNIČKY. Pohádka, se kterou k nám maňáskové divadlo přijelo, se jmenovala Duhové království. Pohádka byla nejen zábavná, ale také poučná. Děti se moc bavily a mohly se také do samotného děje zapojit, jelikož některé pohádkové postavy potřebovaly jejich pomoc.

Ve čtvrtek 24.června proběhlo ve 3.třídě MOTÝLCI pasování předškoláčků na prvňáčky. Počasí nám přálo a celá slavnost probíhala na zahradě školky. I když pasování proběhlo bez účasti rodičů, potěšila nás návštěva pana místostarosty Mgr. Martina Zábranského.

S velkým nadšením jsme se dne 10. 6. 2021 s dětmi MŠ Komenského vydali na školní výlet na Haldu do Boršic. Již samotná jízda autobusem byla pro některé děti zábava a celým autobusem se šířilo nadšení a nedočkavost, kdy už konečně budeme na Haldě. Toto kouzelné místo uprostřed přírody nabízí rozmanité vyžití pro všechny děti.

První červnový týden v naší školce jsme věnovali oslavám Dne dětí. Součástí programu oslav se stala myšlenka v duchu "děti dětem", která směřovala k rozvoji solidárního cítění, empatie a sounáležitosti s chudými dětmi. Prostřednictvím mezinárodní charitativní organizace Mary´s Meals, která se soustřeďuje na poskytování jídla dětem ve školách v...

Dne 24.června, proběhne ve třídě MOTÝLCI aktovkiáda a slavnostní pasování předškoláčků. Děti, které budou nastupovat k povinné školní docházce si můžou přinést aktovku. Společně si je prohlédneme a připomeneme si, co všechno by v aktovce mělo být a co naopak nikoliv.

S velkou radostí oznamujeme, že ve čtvrtek 10.června vyrážíme z dětmi na školní výlet k rybníku a farmě na Haldě (Boršice).