Aktuality

V rámci Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje jsme se zapojili do vzdělávání dětí v oblasti polytechnických disciplín. Tento projekt si klade za cíl co nejdříve a na základě přirozené hravosti a poznání světa kolem sebe, vzbudit zájem dětí o technické obory. Základními tématy setkání jsou: stavitel města, malý...

O divadélku

10.10.2019

V úterý 8. 10. do naší školky zavítalo známé maňáskové divadélko Rolničky. Tentokrát se hrála pohádka "O Krtkovi, který zachránil les." Všechny děti byly moc šikovné, spořádaně seděly a s nastraženýma ouškama poslouchaly. Pohádka se dětem moc líbila. Už teď se těšíme, až k nám přijede divadélko Rolničky v březnu s novou pohádkou.

V úterý 24. září jsme se s dětmi vydali na výlet do areálu zámeckého parku v Buchlovicích. Od rána panovala dobrá nálada, pan řidič v autobuse vyhrával známé písničky z pohádek a dokonce jsme si mohli zazpívat i do mikrofonu. Bohužel této lákavé nabídky nikdo nevyužil, paní učitelky se také neodvažovaly a pan řidič prý že zpívat neumí. Ale pro...

Během letních prázdnin probíhala v Mateřské škole Komenského ve Starém Městě rekonstrukce interiéru tříd a také některých atrakcí na školní zahradě. Modernizaci vyžadovaly původní dřevěné příčky dělící prostor třídy a prostor pro odpočinek a byly tak vybudovány nové sádrokartonové příčky s prostornými posuvnými dveřmi, které poskytují větší klid...

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout trošku pod pokličku našeho "prázdninového vegetu" :) , máme tu pár fotek z července a srpna. Tímto děkujeme všem firmám, zaměstnancům a tatínkům, kteří se na opravách a modernizaci podíleli. Moc děkujeme!

Zítra 24. 9. jedeme na podzimní výlet autobusem do zámecké zahrady v Buchlovicích. Prosím, přiveďte děti do školky do 8:00 hod. S sebou dejte dětem batůžek, pláštěnku, pití (malá PET láhev) a malou dobrůtku. Děkujeme

Prázdniny utekly jako voda a máme tu nový školní rok 2019/2020, ve kterém bychom Vás chtěli v MŠ opět přivítat a to dokonce v novém kabátku. Během prázdnin se nám v rámci omezeného rozpočtu podařilo zrekonstruovat a vymalovat všechny tři třídy, školní kuchyni, úpravami prošlo také pískoviště a kolotoč na školní zahradě a dvoje venkovní schody, máme...

V pátek 7. 6. úspěšně proběhla indiánská zahradní slavnost a tímto všem děkujeme za účast. Kromě vystoupení a zábavných stanovišť s úkoly probíhalo na zahradě také pasování předškoláků. Pan místostarosta Mgr. Martin Zábranský se chopil meče a pasoval všechny naše předškoláky na prvnáčky a ti už se nemůžou dočkat, až půjdou po prázdninách do školy....