Aktuality

V pátek 7. 6. úspěšně proběhla indiánská zahradní slavnost a tímto všem děkujeme za účast. Kromě vystoupení a zábavných stanovišť s úkoly probíhalo na zahradě také pasování předškoláků. Pan místostarosta Mgr. Martin Zábranský se chopil meče a pasoval všechny naše předškoláky na prvnáčky a ti už se nemůžou dočkat, až půjdou po prázdninách do školy....

Ve čtvrtek 13. 6. v 8:00 hod. se vydáme na další výlet a tentokrát to bude pravé námořnické dobrodružství. Nejprve v 8:00 vyrazíme od MŠ autobusem - směr přístav Spytihněv. Poté se vydáme na hodinovou plavbu lodí do Napajedel a zpět. Na závěr se malí námořníci (doufejme bez mořské nemoci :) vydají zpět autobusem do školičky na oběd.

DENTAL PREVENTION - ZDRAVÉ ZOUBKY v úterý 4. června bude v MŠ Komenského ve všech třídách probíhat školení zdravých zoubků. Děti budou zábavnou formou vedeny ke správnému nácviku čištění zubů.

V pátek 10. 5. dopoledne se s naší MŠ zúčastníme sportovního dne v areálu Rybníček ve Starém Městě. Dejte prosím dětem vhodné sportovní oblečení + sportovní obuv, menší batoh s pitím. Děkujeme

Ve čtvrtek 9. 5. se budou děti jednotlivě fotografovat. Vybíráme 65 Kč (za 2 fotky 10x15 cm). Každá další fotka lze přiobjednat za 10 Kč.

Přejeme Vám veselé Velikonoce a odpočinek ve svátečních dnech. V pátek 19. 4. a v pondělí 21. 4. je MŠ uzavřena z důvodu státních svátků. MŠ Komenského bude znova otevřena v úterý 23. 4. 2019.

Máme nové vestičky - ať jdeme vidět z cestičky. Poznáte nás z daleka, my jsme banda veliká. Starým Městem chodíme, jak světlušky svítíme.