Aktuality

Milí rodiče, seznamte se nahlédněte na souhrnný soupis všech školních akcí do konce školního roku, tedy na měsíc prosinec. Tento soupis je také vyvěšen na nástěnkách přímo ve školce.

Vážení rodiče, v pátek 2.12.2022 se uskuteční v naší školce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA. Pro děti budeme společně chystat balíčky s překvapením.

Jak již je v naší školce zvykem, i letos proběhlo strašidelné dýňové odpoledne. Ve čtvrtek 20. října se v odpoledních hodinách na naší nové zahradě nesly záhadné a děsivé zvuky. Houpačky pro děti obsadil strašlivý pavouk Křižák a opletl je obrovskou pavučinou. Děti se snažily pomocí kouzelných balónků Křižákovu pavučinu roztrhnout a odehnat zlého...

Vážení rodiče a milé děti, ve středu 2.listopadu k nám zavítá již známé Divadélko Rolničky s dobrodružnou maňáskovou pohádkou. Divadlo bude součástí dopoledních aktivit a začátek divadélka bude v 10:30 hod.

Ve čtvrtek 20. října od 15:00 hod. pořádáme na školní zahradě pro všechny děti a rodiče DÝŇOVÉ ODPOLEDNE. Všechny Vás srdečně zveme a těšíme na všechny strašidelné dýně a kostýmy. Po tvoření bude následovat se setměním VEČERNÍ SVÍCENÍ. Ze všech vyřezaných dýní vytvoříme cestičku kolem chodníčku k hlavnímu vchodu do naší školky a společně je...

Milí rodiče předškoláků, od úterý 4.10.2022 začnou pravidelné plavecké lekce pro Vaše děti. Bližší informace Vám již předala paní učitelka Zavřelová, která bude hlavním doprovodem dětí na tento kurz.

Vážení rodiče, s radostí Vám oznamujeme nový termín našeho plánovaného výletu. Vyrážíme autobusem ve středu 5.10. v 7:30 hod. od naší školky. Prosíme o včasný příchod do nebo před MŠ. Veškeré podrobnosti zůstávají stejné (co si mají děti vzít s sebou, plán výletu, návrat,...).

Celý školní rok nás provázel výukový program Malá technická univerzita. Děti si s nadšením a zápalem pro hru zkoušely jak se staví dům, věž nebo dokonce i Karlův most. Bádaly a zkoumaly co je elektřina a odkud se bere. S nadšením poznávaly technický výkres a zkoušely podle něj postavit a vybavit dům. Hravou formou prokládanou důmyslnou metodickou...