Aktuality

Přejeme Vám veselé Velikonoce a odpočinek ve svátečních dnech. V pátek 19. 4. a v pondělí 21. 4. je MŠ uzavřena z důvodu státních svátků. MŠ Komenského bude znova otevřena v úterý 23. 4. 2019.

Máme nové vestičky - ať jdeme vidět z cestičky. Poznáte nás z daleka, my jsme banda veliká. Starým Městem chodíme, jak světlušky svítíme.

Zveme všechny rodiče dětí, aby si přišli společně s dětmi vyrobit něco pěkného a tematického k blížícím se Velikonocím. Velikonoční dílničky budou probíhat v každé třídě zvlášť v úterý 16. 4. od 15 hod. do 16:15 hod. Těšíme se na Vaši účast!

Příjem vyplněných žádostí o přijetí pro školní rok 2019/2020 bude ve čtvrtek 2. 5. 2019 od 7:30 do 16:30 hod.

Ukázková hodina angličtiny bude probíhat v pondělí 15. 4. v 16 hod. ve 3. třídě (hlavní budova - v 1. patře). Angličtina metodou Helen Doron je vhodná pro děti již od 2 let. Ukázkové hodiny se mohou zúčastnit i rodiče s dětmi, kteří budou navštěvovat MŠ Komenského od září 2019. Kurz angličtiny pro děti bude začínat od nového šk. roku...

Zveme všechny rodiče i další rodinné příslušníky, kteří se k nám chtějí přidat na tradiční akci "Vynášení Moreny," aby s námi přišli ve čtvrtek 28. 3. definitivně zahnat zimu - vhozením Moreny do řeky Moravy a přivítat tím jaro. Vycházíme od školky v 9:15 hod.

Ve středu 13. 3. navštíví naši MŠ oblíbené divadélko Rolničky. Představení začne okolo 10:30 hod.

V úterý 19. 2. se konal v MŠ Komenského "Indiánský karneval" a indiány a kovboji se to tu hemžilo, jako na divokém západě. Nejprve probíhala promenáda masek a karnevalové veselí v jednotlivých třídách zvlášť, poté dorazil náš hlavní host - Jiří Hadaš, který si pro děti připravil indiánské hrátky v rámci svého programu "Kouzelný karneval". Na...

V úterý 19. 2. v dopoledních hodinách bude v naší školce probíhat "Indiánský karneval", na kterém nebude chybět hudba, tanec, soutěže, zábava a promenáda masek. Připravte prosím dětem do MŠ indiánský nebo kovbojský kostým s sebou (převlečeme se do kostýmů až po svačince). Hry a karnevalové veselí bude probíhat nejprve v jednotlivých třídách...