Aktuality

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás na zvýšenou nemocnost dětí v MŠ v důsledku výskytu nemoci NEŠTOVICE a 7.NEMOC. Dbejte zvýšené hygieně a opatrnosti. V případě, že by Vás nebo rodinné příbuzné mohla některá z nemocí ohrozit (plánované očkování, zákrok apod.), zvažte docházku dítěte.

Ve středu 1. listopadu se konalo v naší školce tradiční "Dýňové odpoledne", na které se děti vždycky dlouho dopředu těší. Celý týden ve školce již běží ve strašidelném tématu, nechybí týdenní hrůzostrašný jídelníček začarovaný od kotlíkové čarodějky - naší paní kuchařky. Děti si vyzdobily třídy dýněmi a strašidélky, které samy vyráběly. Dýňové...

Hurá! Celá MŠ Komenského se vydala 4. 10. 2023 na výlet! Naše výprava nebyla ovšem jen tak ledajaká, měla velký cíl… Jeli jsme hledat poklad skřítka podzimníčka! Ráno ve školce jsme si řekli s dětmi poslední instrukce, nabalili baťůžky svačinami a vyrazili autobusem na Smraďavku. Prošli jsme se krásnou přírodou kolem rybníka, nakrmili jsme kačeny,...

Milí rodiče a milé děti, tento čarovný týden nás čeká i čarovný a strašidelný jídelníček od kouzelné paní kuchařky Míši. Všechny jídla jsou pečlivě začarovány, aby chutnalo všem. DOBROU CHUŤ

Srdečně Vás zveme ve středu 1.11.2023 od 15:30 hod. na DÝŇOVÉ ODPOLEDNE. Akce se uskuteční na naší zahradě, kde si s dětmi můžete vydlabat dýni, projít různá strašidelná stanoviště a prožít příjemné společné odpoledne. Zváni jsou nejen rodiče s dětmi, ale také sourozenci nebo i babička s dědou. Při této společné akci se také může projevit Váš...

Milí rodiče, zveme Vás na důležitou informativní schůzku rodičů, která se uskuteční ve středu 20.září v 16:15 hod. ve 2.třídě (Kašpárci). Účast jednoho z rodičů je nutná a to z důvodu sdělení bližších informací pro nový školní rok 2023/2024.

Vážení rodiče a milé děti, nový školní rok se blíží a rádi bychom Vás informovali, že nově přijaté děti přivítáme v naší školce v pondělí 4.září 2023. Tímto dnem odstartujeme nový školní rok 2023/2024 a moc se na všechny děti těšíme.