Aktuality

Motýlková školka od dnešního dne nabízí rodičům a jejich dětem program Příklady táhnou aneb podzimní hrabání listí na školní zahradě.

V úterý 19. 10. 2021 od 15:00 hod. pořádáme na školní zahradě pro všechny děti a rodiče DÝŇOVÉ TVOŘENÍ. Všechny Vás srdečně zveme a těšíme na všechny strašidelné dýně. Po tvoření bude následovat se setměním VEČERNÍ SVÍCENÍ. Ze všech vyřezaných dýní vytvoříme cestičku kolem chodníčku k hlavnímu vchodu do naší školky a společně je rozsvítíme.

3. TŘÍDA (MOTÝLCI): V úterý 12.10.2021 v rámci dopoledních aktivit a činností, děti navštíví místní KNIHOVNU ve Starém Městě.

V ÚTERÝ 21.09. 2021 pořádáme podzimní školní výlet pro všechny děti z naší školky. Společně vyrazíme autobusem směrem ke skanzenu MODRÁ na Velehradě, do botanické a sladkovodní expozice ŽIVÁ VODA.

prosíme Vás, abyste se seznámili s doporučením ministerstva zdravotnictví pro školy a školská zařízení k zahájení školního roku 2021/2022:

školní rok 2021/2022 začíná ve středu 1.září 2021. Již se na všechny děti i na Vás moc těšíme a věříme, že nás všechny čeká radostný školní rok.

Vážení rodiče a milé děti, od 2.8.2021 se opět vracíme do naší školky k prázdninovému provozu. Věnujte prosím zvýšenou pozornost předešlému článku a aktuálním nařízením, které se týkají podmínek pro návrat dítěte do školky po návštěvě zahraničí.

V pátek 25.června do naší školky zavítalo DIVADÉLKO ROLNIČKY. Pohádka, se kterou k nám maňáskové divadlo přijelo, se jmenovala Duhové království. Pohádka byla nejen zábavná, ale také poučná. Děti se moc bavily a mohly se také do samotného děje zapojit, jelikož některé pohádkové postavy potřebovaly jejich pomoc.