Aktuality

Příjem vyplněných žádostí o přijetí pro školní rok 2019/2020 bude ve čtvrtek 2. 5. 2019 od 7:30 do 16:30 hod.

V úterý 19. 2. v dopoledních hodinách bude v naší školce probíhat "Indiánský karneval", na kterém nebude chybět hudba, tanec, soutěže, zábava a promenáda masek. Připravte prosím dětem do MŠ indiánský nebo kovbojský kostým s sebou (převlečeme se do kostýmů až po svačince). Hry a karnevalové veselí bude probíhat nejprve v jednotlivých třídách...

Zveme všechny rodiče (především rodiče dětí ze 3. třídy) na přednášku o školní zralosti, kterou bude mít paní Mgr. Klimešová (pedagožka 1. stupně ZŠ Staré Město). Přednáška se bude konat ve středu 6. 2. v 15:30 hod. ve 3. třídě (Motýlci) v MŠ Komenského. Dozvíte se užitečné informace týkající se zápisu dětí do základní školy, jaké oblasti zahrnuje...

V úterý 22. 1. navštívilo naši MŠ kouzelnické Duo Waldini, aby nám předvedli nejrůznější triky a kouzla. U různých kouzel potřebovali pomocníky a tak se odvážné děti zapojily do čarování. Vyčarovali dokonce i živého králíčka či holoubka.

Jistě jste si všimli, že od Nového roku potkáváte v naší MŠ nové tváře. Posílili jsme náš tým o dvě nové paní učitelky a dvě nové chůvy. Nová sestava je tedy následující:

Děti z Motýlkové třídy vystoupily na Vánočním zpívání, které se konalo 16. 12. na Sokolovně ve Starém Městě. Představily se se dvěma vánočními písněmi, první s názvem "Červená, zlatá, zelená" a druhá s názvem "Vánoce přijdou", kterou si můžete zhlédnout na videu, je adaptací skladby Johna Lennona "War is over". Podle dostupných informací z...

PF 2019

29.12.2018

Přejeme Vám, ať je Váš rok 2019 naplněn pohádkovou atmosférou, neutuchající fantazií,

Dnes 14. 12. vystoupili naši "třeťáci" z Motýlkové třídy v DZP Staré Město se svým vánočním pásmem. Děti zazpívaly koledy, recitovaly básničky a říkanky a popřály klientům i zaměstnancům DZP krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku.