Aktuality

Ve středu 11. 12. přijde do MŠ logopedka paní Mgr. Iva Chudobová. Na základě podkladů od třídních učitelek si poslechne děti,které nejsou v péči logopeda, ale mají logopedické obtíže. Rodiče budou informováni o vývoji řeči svého dítěte - zda stačí procvičování ve školce, či zda by jejich děti měly zahájit odbornou logopedickou péči. Týká se zejména...

Návštěva Mikuláše je zrušena - kvůli havárii potrubí, náhradní termín je předběžně ve čtvrtek 12. 12.

Vážení rodiče, zde je k nahlédnutí aktuální foto, jak to u nás vypadá (v uzavřené 2. třídě). Děkujeme za pochopení (a ponechání dětí doma) a omlouváme se za komplikace způsobené nečekanou událostí. Spojování dětí bude pravděpodobně probíhat i v dalším týdnu od 9. do 13. 12. Budeme Vás informovat o aktuální situaci.

V úterý 26. listopadu jsme navštívili mobilní planetárium v prostorách Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti, kde byl pro děti připraven zábavně-vzdělávací program.

V úterý 26. 11. navštíví celá naše školka mobilní planetárium Morava v areálu Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti. Dětem bude promítán film/pohádka speciálně upravená na prostředí planetária, kde se zábavnou formou dozvíme, co je to souhvězdí, sluneční soustava, světové strany, pojmenujeme některé hvězdy, apod.

V úterý 12. listopadu k nám do školky zavítá kouzelník Tom. (Tomáš Šulaj ze Slováckého divadla). V 8:30 předvede své kouzelnické triky a další kouzla pomocí svého klobouku a kouzelnické hůlky.

V pondělí 4. listopadu se v MŠ Komenského konalo dýňové odpoledne, kde si děti mohly vyřezat za pomocí rodičů krásné dýně. Každý kousek byl opravdovým uměleckým dílem. Dýňáci se velmi vydařili, krásně rozsvítili a ozdobili hlavní vchod do naší školky. Nechybělo malování na obličej, strašidelné čarodějnice, kostlivci a mumie. Dokonce jedna ježibaba...

Tento týden naše paní kuchařky asi někdo začaroval v čarodějky, jinak si totiž nedokážeme vysvětlit, že je naše školkové týdenní menu přeměněno na STRAŠIDELNÝ JÍDELNÍČEK ! V kotlíku nám připraví např. lektvar zapomnění, sekané netopýry a dokonce i hadí ocásky v krvavé lázni !!! Podívejte se na celý jídelníček zde na webu nebo v MŠ na nástěnkách...

V pondělí 4. 11. srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a sourozence na krásnou, tradiční akci školky, kterou je dýňové odpoledne s večerním rozsvícením všech zhotovených výrobků. S sebou si přineste dýni dle vlastního výběru, nože na vyřezávání, svíčku (příp. přírodniny na ozdobení dýně) + teplé oblečení !!!