Aktuality

Vážení rodiče, protože jsme byli kontaktováni ze strany Vás - rodičů, že byste měli zájem o tipy a nápady pro kratičké úkoly pro děti, které teď doma mají dlouhou chvíli, nabízíme Vám zde různé úkoly pro kluky i pro holky - zejména pro ty, kteří v září půjdou do školy.

Od pondělí 2. 3. do pátku 6. 3. 2020 jsou jarní prázdniny a provoz MŠ bude omezen. Děti, které budou do MŠ docházet, budou spojeny v 1. třídě. Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 20. února nás ve školce navštívil náš oblíbený kouzelník a bavič Jirka Hadaš, který pro děti uspořádal překrásný kouzelný karneval na téma "Pojďte s námi do pohádky". S sebou si přivezl svého velkého pomocníka Maxipsa Fíka, který mu ovšem všechny pohádky trošku zamotal. Naštěstí se za pomoci našich šikovných dětí podařilo dát zase...

Ve čtvrtek 20. února v 9:45 přijede Jirka Hadaš se svým kouzelným karnevalem a tentokrát nám přiveze do školky celou fůru pohádek. Jeho nový autorský pořad se totiž nazývá "Pojďte s námi do pohádky". Jde o další zábavný animační pořad, díky němuž se na chvilku ocitneme v říši pohádek. Ale nebude to jen tak, pohádky nám totiž trošku zamotal...

Přednáška je určena hlavně rodičům dětí ze 3. třídy, ale zúčastnit se mohou i rodiče mladších dětí (dozvíte se, co mají děti umět a zvládat před nástupem do školy, jak probíhá zápis do ZŠ, informace o možném odkladu školní docházky, atd). Přednáška o školní zralosti se bude konat ve čtvrtek 30. 1. od 15:15 hod. ve 3. třídě a...

V úterý 21. ledna k nám do školky zavítali zlínští herci Divadla z Truhlice s popletenou pohádkou o stolování. Dozvěděli jsme se nejenom to, jak skřítci Truhlík a Truhlička vaří a stolují, ale i uklízí.
Truhlík a Truhlička jsou skřítci z čarovné truhlice (proto Truhlík a Truhlička), která dlouhou dobu ležela zapomenuta na půdě ve starém domě...