Aktuality

S velkou radostí oznamujeme, že ve čtvrtek 15. června v 8:00 hod. vyrážíme z dětmi na školní výlet do zoologické zahrady Lešná ve Zlíně.

Ve středu 7. 6. 2023 bude v dopoledních hodinách probíhat focení dětí na třídní ročníkové fotografie. Datum se změnilo kvůli hlášenému dešti na původní úterní termín.

Ve středu 14. 6. 2023 v 16:00 hod. zve ředitel školy všechny rodiče budoucích prvňáčků na informativní schůzku. Schůzka se koná v budově ZŠ - Náměstí Hrdinů č.715 (žlutá budova, vchod ze dvora).

V úterý 13. 6. v 16 hod. se koná informativní schůzka rodičů nově přijatých dětí, kde budou rodičům předány důležité informace a dokumenty k vyplnění před nástupem do MŠ. Účast alespoň jednoho rodiče nutná.

V pátek 19. 5. v dopoledních hodinách se všechny třídy naší MŠ zúčastní sportovního dne v areálu Rybníčku St. Město. Na spoustu sportovních i tanečních aktivit nás pozvala DS Jednička :) Prosíme, dejte dětem sportovní oblečení, především obuv!!! Děkujeme za spolupráci

V pátek 28. 4. u příležitosti oslav mezinárodního Dne Země přijedou k nám do MŠ lektoři z DDM Pastelka z Uherského Ostrohu, aby si pro nás přichystali zábavné aktivity a soutěže (nejen) s environmentální tématikou na naší školní zahradě. Hravou a zábavnou formou se naučíme, jak sami můžeme více pečovat o naši "Matičku Zemi". Už nyní jste určitě...