O Vaše děti se starají:

Zleva (druhá řada): Ivana Zavřelová (učitelka), Jarmila Habáňová (učitelka), Eva Kratochvilová (chůva), Bc. Petra Gajdošíková (učitelka), Mgr. Renata Oharková (učitelka). Zleva (první řada): Mgr. Kateřina Pavlišová (ředitelka MŠ), Vladimíra Dvouletá (učitelka + vedoucí školní jídelny), Jana Kmeťová (učitelka), Ester Trňáková (asistentka pedagoga).

O plná bříška a čistotu se starají:

zleva: LENKA SEDLÁŘOVÁ - kuchařka, MARCELA TOPOLÁNKOVÁ - školnice, JITKA POCHYLÁ - kuchařka, RŮŽENA TOPOLÁNKOVÁ - uklízečka.