Akce

Přijďte se podívat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - jsou určeny především zájemcům o zápis do naší mateřské školy = rodičům, kteří se chtějí se svou ratolestí nezávisle podívat do naší školky, přijít si pohrát s hračkami, nakouknout do režimu dne MŠ a případně se dozvědět více o přijímacím řízení pro šk. rok 2020/2021, které bude probíhat 4. 5. 2020....

V úterý 21. 1. k nám přijede DIVADÉLKO Z TRUHLICE. Představení začne okolo 10 hod. Těšíme se, jakou pohádku si pro nás tentokrát připravilo.

Ve čtvrtek 19. 12. se vydáme s dětmi do místního Společensko-kulturního centra, abychom si poslechli Vánoční koncert Základní umělecké školy. Těšíme se na krásné koledy a šikovné děti, které nám je zahrají a zazpívají. Koncert bude probíhat od 10 hod., na Sokolovnu půjdeme pešky.