Akce

V měsíci září naše školka MŠ Komenského ve Starém Městě zažila opravdové kouzelné chvíle. Navštívil nás totiž kouzelník Tom (Tomáš Šulaj)! Předvedl dětem mnoho fascinujících kouzel, od zmizení předmětů až po neuvěřitelné iluze. Děti se nejen s napětím dívaly na jeho triky, ale také se aktivně zapojovaly do představení, což jim přineslo mnoho...

Ještě před prázdninami se část našeho pedagogického sboru zúčastnila konference týkající se aktuálních trendů, otázek, rad a doporučení pro práci s dětmi v mateřských školách. Příklady z praxe, doporučení a praktické rady podané opravdovými současnými českými odborníky byly pohlazením po duši každého pedagoga.

U příležitosti Dne učitelů, který se každoročně slaví na počest narození nejvýznamnějšího českého učitele J. A. Komenského, byly naším zřizovatelem, městem Staré Město, oceněny dvě paní učitelky z MŠ Komenského a to paní učitelka Jana Kmeťová a paní učitelka Ivana Zavřelová.