Vítáme Vás v novém školním roce 2019/2020 !

01.09.2019

Vážení rodiče, milé děti!

Prázdniny utekly jako voda a máme tu nový školní rok 2019/2020, ve kterém bychom Vás chtěli v MŠ opět přivítat a to dokonce v novém kabátku. Během prázdnin se nám v rámci omezeného rozpočtu podařilo zrekonstruovat a vymalovat všechny tři třídy, školní kuchyni, úpravami prošlo také pískoviště a kolotoč na školní zahradě a dvoje venkovní schody, máme nový koberec v 1. a 3. třídě. Ve třídách máme nová veselá nástěnná loga podle názvů tříd. Obměnou prošel také kolektiv pedagogů. V 1. třídě působí paní učitelka Jarmila Habáňová s paní učitelkou Mgr. Petrou Gajdošíkovou. Nejmladším dětem se v této třídě budou navíc věnovat dvě chůvy, paní Eva Kratochvilová a paní Petra Foltýnková, Dis. Ve 2. třídě působí paní učitelka Jana Kme´tová a paní učitelka Vladimíra Dvouletá s novou posilou paní učitelkou Bc. Štěpánkou Podškubkovou a asistentkou pedagoga Ester Trňákovou. Ve 3. třídě se na předškoláky těší paní učitelka Ivana Zavřelová a Mgr. Kateřina Pavlišová a také nová slečna asistentka Bc. Anna Mičková. Doufáme, že se bude novým dětem i zaměstnancům ve školce líbit a všichni společně se zabydlíme v nových třídách :)