Vánoční zvonění v naší školce!

12.01.2022

Období adventu je nejkrásnější čas v roce, na který se bezpochyby těší všechny děti na světě. Vánoční atmosféra kolovala i u nás v mateřské škole Komenského, kterou provázelo zpívání koled a seznamování se s tradicemi Vánoc. Předvánoční čas byl provázen tajemnem, očekáváním a těšením se na příchod Ježíška a Vánoc. Do všech tříd Ježíšek přinesl Vánoční stromeček, pod kterým děti našly mnoho krásných dárků, které jim udělaly velkou radost a které opět budou moct děti využívat v dalším období docházky do naší školky. Velmi jsme si užily příjemné a pohodové chvíle ve třídách s kamarády a s paní učitelkami. Děkujeme všem rodičům a sponzorům, kteří přispěli k bohaté vánoční nadílce a pomohli nám vykouzlit dětem úsměv na tváři.

Kolektiv MŠ Komenského