Prázdninový provoz ve 2. třídě, opravy v 1. tř.

17.07.2020

Vážení rodiče, od pondělí 20. 7. bude MŠ otevřena (pro přihlášené děti) v omezeném provozu - děti budou spojeny ve 2. třídě. V 1. třídě - Sluníčkové - probíhala menší rekonstrukce během prvních dvou týdnů, kdy jsme měli zavřeno. Jednalo se o výměnu linolea ve třídě, v šatně i na chodbě, vystěrkování a vybroušení podlahy, částečně novou výmalbu a výměnu původních krytů radiátorů. Nyní ještě chybí menší dodělávky, se kterými si naši šikovní řemeslníci určitě poradí následující týden.

Děti se mohou těšit na nové zvířátko v MŠ, bohužel ne tedy živé, ale pouze nalepené. Až bude otevřena 1. třída, tak místo rybičky na chodbě přivítá děti ráno milý lední medvídek  :) Třeba mu děti vymyslí nějaké hezké jméno!

Jako malou ochutnávku z rekonstrukce Vám přinášíme aktuální fotogalerii níže: