Pasování předškoláků na prvňáčky

28.06.2023

Letošní pasování vyšlo opravdu na vteřiny. Během dopoledne se počasí měnilo jako na Apríla a tak jsme byli moc rádi, že si sluníčko našlo chvíli právě pro pasování našich předškoláčků na budoucí prvňáčky. Jako zástupce města Staré Města dorazil pan místostarosta Ing. Kamil Psotka, který děti pasoval mečem a paní ředitelka dětem navlékala slavnostní šerpy. Z naší školičky letos odchází celkem 26 předškoláků, kteří budou nastupovat do ZŠ Staré Město a okolí. Všem dětem přejeme, ať se jim ve škole daří a ať si brzy najdou kamarády v nových třídách. Na památku na mateřskou školu děti dostaly knížku "Hurá do školy", kterou si určitě již brzy samy přečtou. S jiskřičkou v oku jsme se rozloučili s pomyslným hejnem ptáčátek, které nám zase vylétly z hnízda... Přijďte se nám někdy ukázat :)