Lanáček Otrokovice - podzimní výlet

25.09.2020

Ve středu 23. září se celá naše školka vydala do lanového centra v Otrokovicích. Již samotná cesta autobusem byla pro některé děti úžasným zážitkem a bylo znát, že se děti moc těší a jsou plné očekávání.
Poté, co se všichni posilnili výbornou svačinkou, kterou nám přichystaly naše šikovné paní kuchařky, paní učitelky poučily děti o tom, jak se máme v Lanáčku chovat. Jakmile se děti rozběhly areálu, začalo nám přát i počasí a celý výlet nám svítilo sluníčko. Ty nejstarší děti hned zaujaly závodní auta a motokáry. Děti si mohly vyzkoušet nejrůznější druhy skákacích trampolín, které byly chytře řešeny i pro ty nejmenší. Největší a také nejoblíbenější částí byla samotná lanová dráha. Děti musely překonávat nejrůznější překážky, balancovat, podlézat a na konci je čekal lanový sjezd nebo dlouhá skluzavka. Pro mnohé z nich, byly některé překážky složitější, ale nebály se a zvládly to za pomoci paní učitelek. Některé děti překonaly samy sebe a dráhu úspěšně prošly bez dopomoci.
Návštěvu Lanáčku jsme završili společným obědem, a poté se vraceli do školky k odpolednímu odpočinku.
Z výletu byly všechny děti naprosto nadšené a těší se, až tam třeba zase někdy zavítáme.