Karneval jsme si moc užili !

23.02.2020

Ve čtvrtek 20. února nás ve školce navštívil náš oblíbený kouzelník a bavič Jirka Hadaš, který pro děti uspořádal překrásný kouzelný karneval na téma "Pojďte s námi do pohádky". S sebou si přivezl svého velkého pomocníka Maxipsa Fíka, který mu ovšem všechny pohádky trošku zamotal. Naštěstí se za pomoci našich šikovných dětí podařilo dát zase všechno do pořádku. Děti to však neměly Fíkovi vůbec za zlé, byl velmi hodný a legrační, a když zjistili, že si ho můžou pohladit, dát si s ním placáka nebo se s ním potulit, byly radostí bez sebe.

Kromě toho si Jirka s Fíkem připravili pro děti bohatý program. Pohádkový kvíz s Večerníčkem, pohádkové puzzle, překážkovou dráhu s Bobem a Bobkem, korálkování se Zlatovláskou, pohádkovou školu kouzel a nechyběla ani tradiční mini disko show.

Celý karneval provázela veselá hudba, písničky, kouzla, tanečky a nadšené děti a paní učitelky v různých kostýmech. Ve školce jste tak mohli potkat známé oblíbené postavy z našich klasických pohádek, jimiž jsou např. čert, vodník, kašpárek, víla, čarodějnice, král, princ, rytíř či princezna, k vidění byla i Sněhurka, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat, ale také mnoho dalších zástupců zvířátek, jako je např. Ferda Mravenec, vlk, včelka, koník nebo králík.

Převažovali však moderní představitelé z animovaných filmů pro děti z Ledového království, jemuž vládne princezna Elsa s její sestrou Annou, které mají rádi vřelá objetí veselého sněhuláka Olafa spolu se sobem Svenem.

Karneval se všem velmi líbil, všichni jsme si ho moc užili a už teď se těšíme na další ročník!