Jaký byl karneval? Cirkusový a kouzelný !!!

10.03.2023

Po celý rok pořádá mateřská škola Komenského pestrou škálu aktivit a akcí, které neodmyslitelně patří k jejímu provozu. Jednou z nejzásadnějších akcí je KARNEVAL, který se konal ve čtvrtek 23. 2. 2023. Letošní ročník byl doslova kouzelný, a to díky báječnému kouzelníkovi Jirkovi Hadašovi, který přijel se svým kouzelným karnevalem a přivezl nám cirkusovou náladu. Jirka je opravdový kouzelník, protože namísto dětí od rána chodili do mateřské školy zvířátka, princezny, superhrdinové, čarodějky i ochránci zákona... Děti řádily celé dopoledne, po náročných úkolech i taneční zábavě doplňovaly síly dobrotami, které rodiče pro tento den připravili. Odnesly si domů i odměny, ve formě časopisu, hodinek, balónku a sladkých dobrot. Paní učitelky se také vyřádily, protože jako vždy nezklamaly a všechny přišly v maskách. Všichni jsme si tento den maximálně užili a Jirkovi děkujeme za skvělou návštěvu. Především bychom chtěli poděkovat rodičům dětí za to, že letos připravili dětem tak nápadité a neotřelé masky. Těšíme se zase příští rok!