Dýňové odpoledne

13.10.2023

Srdečně Vás zveme ve středu 1.11.2023 od 15:30 hod. na DÝŇOVÉ ODPOLEDNE. Akce se uskuteční na naší zahradě, kde si s dětmi můžete vydlabat dýni, projít různá strašidelná stanoviště a prožít příjemné společné odpoledne. Zváni jsou nejen rodiče s dětmi, ale také sourozenci nebo i babička s dědou. Při této společné akci se také může projevit Váš tvořiví duch a za jakékoliv strašidelné dobrůtky budeme moc rádi. Fantazii se meze nekladou a to platí také u výběru kostýmu či masky (nejen pro děti). Se setměním pak rozsvítíme všechny dýně vytvoříme kouzelný chodníček před vchodem do MŠ, který nám bude v tyto krásné podzimní dny zdobit naši školku.

PŘINESTE SI S SEBOU:

• dýni a nástroje na vydlabávání a vyřezávání
  • svíčku (nejlépe na baterky, náhradní svíčky budou k dispozici i z naší strany)
  • úsměv a dobrou náladu
  • (dýni můžete přinést již vydlabanou i vyřezanou, záleží čistě na Vás)

Moc se na společnou akci těšíme

za celý kolektiv p.uč.Čožíková

pozn.: V případě nepříznivého počasí se akce přeloží a zvolí se náhradní termín.