DÝNĚ (4. 11.), PROGRAM

01.11.2019

V pondělí 4. 11. srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a sourozence na krásnou, tradiční akci školky, kterou je dýňové odpoledne s večerním rozsvícením všech zhotovených výrobků. S sebou si přineste dýni dle vlastního výběru, nože na vyřezávání, svíčku (příp. přírodniny na ozdobení dýně) + teplé oblečení !!!

PROGRAM:

Od 15 hod můžete společně s dětmi vyrábět dýňová strašidýlka na zahradě MŠ.

Odvážné děti mohou během odpoledne zavítat do chaloupky, kde bydlí ježibaba a pokud splní úkol, získají svítící náramek, který se s přibývající tmou bude určitě hodit. (Pro rodiče je dobré si zapamatovat, jakou barvu náramku má Vaše dítě - ve tmě slouží pro snazší identifikaci -  pozn. redakce :)

Letos si kromě "dýňových strašidýlek" připomeneme i 40. výročí vybudování a otevření MŠ, proto máme pro děti připraveno sladké překvapení - v podobě vééélikého dortu a lákavých muffinků. - ale pšššt, je to tajemství!

Na chodbě u zahrady budou vystaveny kroniky MŠ, fotografie z průběhu uplynulých 40-ti let /kde se mohou na fotografiích najít i rodiče - tehdy jako děti navštěvující MŠ Komenského./

Nebude chybět ani odhalení tajemného vzkazu v láhvi, který byl po celou dobu ukryt v útrobách sloupu v 1. třídě a byl nalezen při nedávné prázdninové rekonstrukci.

Akce se koná za každého počasí, připraveny budou teplé nápoje na zahřátí. Pokud by pršelo, vyřezávání se přesouvá na chodbu od zahrady.

Přijít mohou i rodiče s dětmi, kteří si již připravenou dýni přinesou z domu.

Rozsvícení dýní se uskuteční hned při stmívání, formou volné zábavy rodičů s dětmi. /individuálně/

Budeme se na Vás těšit od 15 hodin, už teď se těšíme, jak krásný dýňový chodníček společně rozsvítíme.