Projekt "Ruce pomáhají" v MŠ Komenského

25.06.2023

Od roku 2014 zaměstnanci Skanska vybírají několik organizací v blízkosti jejich pracovišť, kde stráví celý den dobrovolnickou pomocí.

Letos, k naší velké radosti, padl šťastný výběr i na naši školku.

Ve čtvrtek 22. 6. 2023 dorazilo hned brzy ráno osm zaměstnanců společnosti Skanska s dobrou náladou a odhodláním nám pomoci se vším, co bude třeba. Neodradilo je ani velké vedro, které je provázelo až do pozdních odpoledních hodin.

Pilně natírali venkovní lavičky a stolečky, nábytek ve Snoezelenu (terapeuticko-relaxační místnost), kde také celou předsíň nově vymalovali. Pomohli s upevněním stínící trojúhelníkové sítě nad bazénkem a na závěr nám vyrobili i upevnili velkou venkovní tabuli, kde si mohou děti v teplých dnech malovat.

Je skutečně moc krásné být součástí nezištné pomoci a vidět, že lidé s dobrým srdcem jsou stále kolem nás.

Tímto děkujeme všem zaměstnancům Skanska, kteří věnovali svůj čas a pracovité ruce k tomu, aby udělali o kousek lepší prostředí našim dětem.