Den Země - pomozte naší zahradě rozkvést!

19.04.2021

Dne 22. dubna slavíme Den Země. Naše Země je tu pro nás miliony let a v den jejího svátku bychom tu měli být my pro ni!

Nežijeme na ní, ale jen my, žije tu s námi mnoho různých druhů živočichů a velké množství rostlin. Díky rostlinám, především stromům, máme stále kyslík, který potřebujeme k dýchání. V lese v horách jsou studánky, pramení tam potůčky, které se postupně mění v potoky a dále v řeky. Z těch potoků a řek bereme vodu, kterou pijeme. Stromů a vody si musíme vážit, bez kyslíku a vody není možně žít.

Pojďme tedy společně tenhle den udělat výjimečný!

Chceme společně s dětmi vytvořit před vchodem MŠ záhon plný květin! (viz foto níže) Také chceme, aby se zapojily nejen děti, které jsou nyní přítomny v MŠ, ale i ty, které za námi bohužel zatím nemůžou.

VYTVOŘTE PROSÍM S DĚTMI, KTERÉ NEJSOU S NÁMI VE ŠKOLCE, JAKOUKOLIV KVĚTINU NA ŠPEJLI A PŘIJĎTE SI JI ZASADIT PŘED ŠKOLKU DO ZÁHONU :-)