Den otevřených dveří 26. 4.

15.04.2019

V pátek 26. 4.  se v MŠ Komenského koná 5. z plánovaných "Dnů otevřených dveří".

Čas: 8:30 - 10:30 hod.

Ti, kteří se k nám chystají podívat, přijďte prosím do 1. třídy - Sluníčka (vchodem do hlavní budovy - žlutá fasáda s motýlky, u vchodu ZVOŇTE).

Plánovaný program: děti si mohou vyzkoušet relaxaci a zábavu v kuličkovém bazénku ve třídě a prozkoumat atrakce na školní zahradě společně s dětmi 1. třídy.

1. třída - Sluníčka je určena nejmladším dětem, ale budete se moci podívat i do ostatních tříd a prostor MŠ.

V šatně v přízemí se můžete přezout a odložit bundy/kabáty.

Vezměte si s sebou prosím vlastní přezůvky (nejlépe pro dítě i maminku) a můžete si přinést i vlastní jídlo a pití (malou svačinku), kterou si může Vaše dítě sníst společně s dětmi v době svačinky ve třídě.

Dny otevřených dveří jsou především určeny maminkám na RD (i tatínkům), kteří se chtějí se svou ratolestí nezávisle podívat do naší školky, přijít si pohrát s hračkami, nakouknout do režimu dne MŠ a případně se dozvědět více o přijímacím řízení, (které bude probíhat 2. 5. 2019).

Přijďte se podívat, jste srdečně vítáni :)