Aktuality

HLEDÁME KUCHAŘE ČI KUCHAŘKU!

Hledáme šikovného hlavního kuchaře či kuchařku do naší školky na zkrácený úvazek. Požadujeme vyučení v oboru a potravinářský průkaz. Zkušenosti v MŠ či ZŠ výhodou.
Případní zájemci volejte paní ředitelce.
Mgr. Petra Gajdošíková, tel. 602 260 964. 


Zvelebování vnitřních prostor MŠ

Paní učitelky se společnými silami postaraly o vánoční překvapení pro děti. Byly vytvořeny dva nové hrací koutky v 1. a 2. třídě se senzorickými a grafomotorickými prvky. Dětem se dáreček velmi líbil a stal se oblíbeným prostorem pro hraní. 


Mikulášek zvoní, cinká, nakukuje do okýnka...

Vážení rodiče,

v pátek 4. 12. přijde k nám do školky Mikuláš, tradičně v doprovodu anděla a čerta.

Velmi prosíme, kdo má možnost darovat dětem do balíčku reklamní předměty, omalovánky či jiné drobnosti, budeme velmi rádi, když tak učiníte nejpozději do úterý 1. 12.

Předem všem moc děkujeme!

"Mikulášek zvoní, cinká, nakukuje do okýnka, nakukuje do oken, hledá hodné děti jen. Za ním kráčí andělíček od dárečků nese klíček, od dárečků nese klíč a ty čerte, ty jdi pryč!" (melodie Prší, prší)


Změna doby odpoledního scházení dětí

Z původních 15:40 se doba odpoledního scházení dětí mění na 15:30. V tomto čase své děti již hledejte v první třídě. 

Děkujeme! 


Vážení rodiče,

s radostí Vám oznamujeme, že od středy 18. 11. 2020 bude obnoven provoz MŠ v rámci všech tříd.

Tak hurááá do školky, moc se na Vás těšíme!


Celý kolektiv MŠ :) 


Zde ke stažení rozhodnutí Krajské hygienické stanice ve Zlíně
o ukončení mimořádného opatření v MŠ.


Znovuotevření mateřské školy

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 22. 10. 2020 bude mateřská škola opět v provozu. Avšak znovu apelujeme, zvažte nástup vašeho dítěte vzhledem k situaci. Stále nám chybí paní učitelky, provoz bude omezen do dvou tříd, proto Vás velice prosíme, vy, kteří máte možnost si děti ještě ponechat doma, učiňte tak.

Velmi děkujeme, celý kolektiv MŠ!


Podzimní výlet do lanáčku v Otrokovicích

Ve středu 23. 9. 2020 vyrazí celá školka na podzimní výlet do dětského lanového centra v Otrokovicích. 

Scházení dětí je nejpozději do 7:50 v MŠ, autobus odjíždí v 8:00. Děti mají zajištěnu svačinku a oběd. Dětem dejte prosím sportovní oblečení a do baťůžku pití, menším dětem náhradní oblečení pro případ nehody.  

Návrat do MŠ cca ve 13:00, kdo si dítě vyzvedává po obědě, počítejte s pozdějším návratem. Děti, které spí, vyzvedněte prosím až po 15:00h, necháme je déle odpočívat. 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZRUŠENY!

Z hygienických důvodů a z důvodu zákazu nadměrného shromažďování osob budou třídní schůzky dne 14. 9. zrušeny. Informace dostanete v rámci své třídy u jednotlivých paní učitelek.

Děkujeme za pochopení, kolektiv MŠ.

POVINNOST ROUŠKY ! ! !


Vážení rodiče, od čtvrtka 10. 9. 2020 platí nové vládní nařízení, a to opětovné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách po celé České republice. Respektujte prosím tyto pokyny a nevstupujte do budovy MŠ bez zakrytého nosu a úst. Děti mít roušku nemusí. Vstupují ze šatny přes umývárnu, kde si umyjí ruce mýdlem. 

Děkujeme!


Hurááá do školky! 

Od pondělí 2. 3. do pátku 6. 3. 2020 jsou jarní prázdniny a provoz MŠ bude omezen. Děti, které budou do MŠ docházet, budou spojeny v 1. třídě. Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 20. února nás ve školce navštívil náš oblíbený kouzelník a bavič Jirka Hadaš, který pro děti uspořádal překrásný kouzelný karneval na téma "Pojďte s námi do pohádky". S sebou si přivezl svého velkého pomocníka Maxipsa Fíka, který mu ovšem všechny pohádky trošku zamotal. Naštěstí se za pomoci našich šikovných dětí podařilo dát zase...

Ve čtvrtek 20. února v 9:45 přijede Jirka Hadaš se svým kouzelným karnevalem a tentokrát nám přiveze do školky celou fůru pohádek. Jeho nový autorský pořad se totiž nazývá "Pojďte s námi do pohádky". Jde o další zábavný animační pořad, díky němuž se na chvilku ocitneme v říši pohádek. Ale nebude to jen tak, pohádky nám totiž trošku zamotal...

Přednáška je určena hlavně rodičům dětí ze 3. třídy, ale zúčastnit se mohou i rodiče mladších dětí (dozvíte se, co mají děti umět a zvládat před nástupem do školy, jak probíhá zápis do ZŠ, informace o možném odkladu školní docházky, atd). Přednáška o školní zralosti se bude konat ve čtvrtek 30. 1. od 15:15 hod. ve 3. třídě a...

V úterý 21. ledna k nám do školky zavítali zlínští herci Divadla z Truhlice s popletenou pohádkou o stolování. Dozvěděli jsme se nejenom to, jak skřítci Truhlík a Truhlička vaří a stolují, ale i uklízí.
Truhlík a Truhlička jsou skřítci z čarovné truhlice (proto Truhlík a Truhlička), která dlouhou dobu ležela zapomenuta na půdě ve starém domě...

V úterý 17. 12. bude probíhat nadělování dárků v jednotlivých třídách. Nadělování probíhá s dětmi ve třídách (bez rodičů). Velmi děkujeme rodičům, kteří přispěli na hračky a sportovní vybavení sponzorským darem (pan Chmelař, pan Nagy, pan Svárovský). Děkujeme rodičům, kteří nám během roku pomáhali na zahradě i ve třídách. Děkujeme také za to, že...

Děkujeme manželům Martinákovým za skvělou dvojici anděla a čerta a panu Horsákovi za ztvárnění Mikuláše. Děkujeme maminkám z klubu rodičů za přípravu mikulášských balíčků.