Aktuality

Ve čtvrtek 15. 2. 2024 byl v MŠ Komenského neobyčejný den. Ze tříd se staly indiánské kmeny Sluníček, Kašpárků a Motýlků v čele se svými náčelnicemi - jejich učitelkami. Všechny děti se již od začátku týdne seznamovaly s životem Indiánů, vytvořili si indiánské čelenky a vymysleli si pravá indiánská jména. Děti vyráběly lapače snů, totemy, hrály si...

Vážení rodiče, ve školce byl nalezen svazek se dvěma klíči. K vyzvednutí jsou v 1.třídě SLUNÍČKA.

Vážení rodiče, blíží se nám jarní prázdniny, které připadají na termín od 19. 2. do 25. 2. 2024. Prosíme Vás o včasné nahlášení docházky Vašeho dítěte v příslušné třídě.

Vážení rodiče předškoláků, srdečně Vás zveme na přednášku o školní zralosti, která se uskuteční v MŠ Komenského ve středu 31. 1. v 15:30 hod. ve 3. třídě. Přednáší paní učitelka z 1. stupně ZŠ St. Město Mgr. Martina Habartová. Přednášku doporučujeme všem rodičům dětí ze 3. třídy a 2.třídy (především předškolákům). Přednášky se mohou zúčastnit i...

Ve čtvrtek 15. února 2024 v 9:30 hod. se v naší školce za režie Jiřího Hadaše rozproudí veselé indiánské karnevalové veselí.

Vážení rodiče a další rodinní příslušníci, s koncem roku 2023 bychom Vám chtěli upřímně poděkovat za Vaši spolupráci a hojnou účast na akcích pořádaných naší mateřskou školou v uplynulém roce.