Dny otevřených dveří v MŠ

Přijďte se podívat na

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

jsou určeny především zájemcům o zápis do naší mateřské školy = rodičům, kteří se chtějí se svou ratolestí nezávisle podívat do naší školky, přijít si pohrát s hračkami, nakouknout do režimu dne MŠ a případně se dozvědět více o přijímacím řízení pro šk. rok 2020/2021, které bude probíhat 4. 5. 2020. Aktuální informace o přijímacím řízení naleznete na webových stránkách MŠ v sekci PRO RODIČE - Přijetí dítěte.

Rodiče s dětmi se mohou účastnit Dnů otevřených dveří opakovaně, pro lepší adaptaci dětí při jejich nástupu do MŠ.

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás.

S sebou - doporučujeme vzít přezůvky pro dítě (pro dospělého - dostanete návleky na obuv u vstupu).

- menší svačinku a pití pro dítě (můžete si s dětmi ve třídě vyzkoušet společnou svačinku)

Vstup do 1. třídy - hlavní budovou - žlutá fasáda s motýlky, ZVOŇTE na 1. třídu.