Jak se tvořilo na dílničkách ?

22.03.2024

Jak se nejlépe naladit na nadcházející jarní období? Velikonočními dílničkami! MŠ Komenského vymyslela na datum 14. 3. 2024 akci pro rodiče a děti, aby společně přišli nasát velikonoční atmosféru a vyrobit si krásné a veselé dekorace, právě k tematice svátků jara. Nejmladší děti ze třídy "Sluníček" si vyrobily zajíčka se zasazeným ovsem, který jim do Velkého pátku určitě vyroste. "Kašpárci" vystřihli a slepili košíček s ovečkou, do kterého si hned dali sladkou odměnu, kterou dostali za to, jak byli šikovní. Nejstarší "Motýlci" si vyrobili a ozdobili kuřátka a nakonec si smlsli na voňavém a lákavém beránkovi, kterého upekly paní kuchařky do každé třídy. Akce se moc povedla a těšíme se zase na další spolupráci s rodiči.